O Nas

Storyhoods jest połączeniem dwóch pasji – tworzenia ubrań i sportu.

Nazywam się Zuza i jestem założycielką marki, jednocześnie będąc instruktorką narciarstwa, snowboardu i edukacji artystycznej - odpowiadam za formy w jakich nasze ubrania wychodzą z pracowni w świat. Zarówno kaptury jak i kurtki zostały stworzone początkowo jako ubrania do pracy dla instruktora na stoku. Gdy sprawdziły się już tam, w różnych warunkach pogodowych i sytuacjach, wcale nie chciałam się z nimi rozstawać po zakończeniu sezonu zimowego. Są ze mną cały rok, czy to na żaglach, wyprawie motocyklowej albo po prostu w drodze do sklepu spożywczego.

Ubrania i dodatki, które możecie oglądać na tej stronie są zaprojektowane i wykonane dla osób, które tak jak my cenią sobie komfort w każdych warunkach, uniwersalność i wysoką jakość. Każdy produkt został przetestowany w skrajnych warunkach przez profesjonalistów z różnych dziedzin sportów i nie tylko, oraz zrodził się z potrzeb dnia codziennego. 

Wszystko co oferujemy zostało uszyte w podwarszawskiej pracowni krawieckiej, z doskonałej jakości materiałów produkowanych w Polsce.  Koniecznie zobaczcie, w czym my jeździmy i co nosimy na co dzień. Mamy nadzieję, że poczujecie się w tych rzeczach tak samo dobrze i będą Wam towarzyszyły podczas mniejszych i większych przygód życiowych.

 

Email

kontakt@storyhoods.pl